- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky MAKINO
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky MAKINO SP 43
Elektroerozivní drátová řezačka MAKINO SP 43
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 729 mm |
| Šířka stolu | 579.1 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 850.9 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 718.8 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 320 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 9.9 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 9.9 mm |
| Minimální tloušťka drátu | 0.1016 mm |
| Maximální tloušťka drátu | 0.3048 mm |
| Maximální zatížení stolu | 800.1 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| MAKINO MGW-S5 | |
| CNC řízení | |










































