- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky MITSUBISHI
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky MITSUBISHI FX 20
Elektroerozivní drátová řezačka MITSUBISHI FX 20
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Maďarsko |
| kraj | Komárom-Esztergom |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 780 mm |
| Šířka stolu | 630 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 500 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 350 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 300 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 1050 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 800 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 295 mm |
| Hmotnost stroje | 2.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































