- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky ONA
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky ONA KE 500
Elektroerozivní drátová řezačka ONA KE 500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 400 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 700 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 500 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 460 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 460 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 15000 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 1200 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 400 mm |
| Maximální zatížení stolu | 5000 kg |
| Výška stroje | 2900 mm |
| Délka stroje | 3640 mm |
| Šířka stroje | 3395 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| ONA CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |
| Automatické odizolovací závitů | |











































