- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky SODICK
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky SODICK AQ 325
Elektroerozivní drátová řezačka SODICK AQ 325
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7828 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 350 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 220 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 550 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 400 mm |
| Výška stroje | 2042 mm |
| Délka stroje | 2430 mm |
| Šířka stroje | 2202 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































