- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení AGIE CHARMILLES
- ›
- Elektroerozivní hloubení AGIE CHARMILLES FORM 200
Elektroerozivní hloubička AGIE CHARMILLES FORM 200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 4917 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Maximální délka pojezd X-osy | 350 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 300 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 710 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 275 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 470 mm |
| Maximální zatížení stolu | 500 kg |
| Celkový příkon | 9.6 kW |
| Hmotnost stroje | 2.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |






























































