- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení CDM
- ›
- Elektroerozivní hloubení CDM ELECTRA
Elektroerozivní hloubička CDM ELECTRA
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 580 mm |
| Šířka stolu | 310 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 300 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 200 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 200 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 800 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 500 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 370 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |









































