- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHARMILLES
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHARMILLES ROBOFORM 20
Elektroerozivní hloubička CHARMILLES ROBOFORM 20
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Isère |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 64 A |
| Délka stolu | 740 mm |
| Šířka stolu | 520 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 300 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 250 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| CHARMILLES CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |
| C-osy (rotace elektroda) | |
| Časopis elektrody | |









































