- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHEVALIER
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHEVALIER DM 422
Elektroerozivní hloubička CHEVALIER DM 422
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Maryland |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 50 A |
| Délka stolu | 690.6 mm |
| Šířka stolu | 390.5 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 400.1 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 300.1 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 249.3 mm |
| Maximální zatížení stolu | 997.9 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 401.3 l |
| Výška stroje | 2184.4 mm |
| Délka stroje | 1422.4 mm |
| Šířka stroje | 1397 mm |
| Hmotnost stroje | 2.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































