- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení EXERON
- ›
- Elektroerozivní hloubení EXERON S 304 E
Elektroerozivní hloubička EXERON S 304 E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 900 mm |
| Šířka stolu | 900 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 900 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 900 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 900 mm |
| Maximální zatížení stolu | 250 kg |
| Maximální hmotnost elektrody | 100 kg |
| Celkový příkon | 6 kW |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 2790 mm |
| Šířka stroje | 2136 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































