- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení INGERSOLL HANSEN
- ›
- Elektroerozivní hloubení INGERSOLL HANSEN IG 1000 E
Elektroerozivní hloubička INGERSOLL HANSEN IG 1000 E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 60 A |
| Délka stolu | 1500 mm |
| Šířka stolu | 900 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 700 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1350 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 500 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 1600 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 1000 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 550 mm |
| Maximální zatížení stolu | 3000 kg |
| Maximální hmotnost elektrody | 80 kg |
| Celkový příkon | 13 kW |
| Výška stroje | 3200 mm |
| Délka stroje | 5000 mm |
| Šířka stroje | 4000 mm |
| Hmotnost stroje | 8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DIALOG CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |
| C-osy (rotace elektroda) | |













































