- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení MITEK
- ›
- Elektroerozivní hloubení MITEK MK-45
Elektroerozivní hloubička MITEK MK-45
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | DK-12495 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 609.6 mm |
| Šířka stolu | 304.8 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 304.8 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 254 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 152.4 mm |
| Maximální zatížení stolu | 299.4 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 302.8 l |
| Hmotnost stroje | 0.907185 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































