- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení ONA
- ›
- Elektroerozivní hloubení ONA IRIS6
Elektroerozivní hloubička ONA IRIS6
| Čistá cena | 4621709 CZK |
| Název firmy |
Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.
Iga Arendt |
| Adresa | Warszawska 2E |
| Město | Kamienica Polska |
| Směrovací číslo | 42-260 |
| kraj | Śląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon |
+48 +48 34 326 12 15
+48 535 835 666 |
| Kategorie | Elektroerozivní stroje ONA › |
| Výrobce | ONA › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Śląskie |
| Rok výroby | 2025 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 1000 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 600 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu | 4000 kg |
| Maximální hmotnost elektrody | 50 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 1650 l |
| Hmotnost stroje | 7.4 t |
| Maximální hodnota dielektrické úroveň | 565 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Měřicí sonda pro obrobky | |
















































