- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení SODICK
- ›
- Elektroerozivní hloubení SODICK AQ35L
Elektroerozivní hloubička SODICK AQ35L
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 600 mm |
| Šířka stolu | 400 mm |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 275 l |
| Výška stroje | 2395 mm |
| Délka stroje | 1535 mm |
| Šířka stroje | 2210 mm |
| Hmotnost stroje | 3.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |



















































