- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy 0739 AIDA JAPAN
- ›
- Excentrické lisy 0739 AIDA JAPAN PC-3 (2)
Excentrický lis 0739 AIDA JAPAN PC-3 (2)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 0739 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Šířka spodní pracovní stůl | 380 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 90 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 130 mm |
| Nastavení posuvníku | 55 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)







































