- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy 0925 WILKINS AND MITCHELL
- ›
- Excentrické lisy 0925 WILKINS AND MITCHELL S4-250-72-48
Excentrický lis 0925 WILKINS AND MITCHELL S4-250-72-48
| Kategorie | Mechanické lisy 0925 WILKINS AND MITCHELL › |
| Výrobce | 0925 WILKINS AND MITCHELL › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 0925 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 250 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 1830 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 1220 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 35 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 400 mm |
| Nastavení posuvníku | 200 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
















































