- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy 1036 AMADA JAPAN
- ›
- Excentrické lisy 1036 AMADA JAPAN TP-80
Excentrický lis 1036 AMADA JAPAN TP-80
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 1036 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 80 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 600 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 70 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 180 mm |
| Nastavení posuvníku | 80 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































