- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy 1054 AIDA JAPAN
- ›
- Excentrické lisy 1054 AIDA JAPAN CI-II(2)
Excentrický lis 1054 AIDA JAPAN CI-II(2)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 1054 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 110 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 1080 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 680 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 90 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 180 mm |
| Nastavení posuvníku | 70 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)







































