- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy EBU
- ›
- Excentrické lisy EBU 75 / RP 3396
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 75 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 620 mm |
| Vyložení (vzdálenost od rámu k ose jezdec) | 300 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 90 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 16 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 140 mm |
| Nastavení posuvníku | 100 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stolem a jezdcem (ve spodní poloze jezdce) | 370 mm |
| Příkon | 3 kW |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































