Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12792963 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 35 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 460 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 580 mm |
| Vyložení (vzdálenost od rámu k ose jezdec) | 230 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 130 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 8 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 100 mm |
| Nastavení posuvníku | 70 mm |
| Příkon | 2.2 kW |
| Výška stroje | 2050 mm |
| Délka stroje | 1800 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Hmotnost stroje | 2.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































