- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy Müller
- ›
- Excentrické lisy Müller PDE 100 RF-HK
Excentrický lis Müller PDE 100 RF-HK
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6682 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 100 t |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 55 1/min |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 330 mm |
| Příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SIMATIC | |
| Technická dokumentace | |




















































