- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy MABU
- ›
- Excentrické lisy MABU 12 TVK
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Sankt Gallen |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 12 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 420 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 285 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 250 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 10 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 80 mm |
| Příkon | 1.5 kW |
| Hmotnost stroje | 0.85 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































