- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy TOMA
- ›
- Excentrické lisy TOMA LEN 63C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 63 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 630 mm |
| Vyložení (vzdálenost od rámu k ose jezdec) | 315 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 105 mm |
| Nastavení posuvníku | 70 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stolem a jezdcem (ve spodní poloze jezdce) | 335 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 355 mm |
| Stlačený vzduch | 0.6 MPa |
| Výška stroje | 2550 mm |
| Délka stroje | 1425 mm |
| Šířka stroje | 1790 mm |
| Hmotnost stroje | 5.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Manuální ovládání | |
| Nožní ovládání | |
| Nastavitelný počet zdvihů | |
| Standardní deska | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |











































