- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy VEB Scherenbau Erfurt „Henry Pels”
- ›
- Excentrické lisy VEB Scherenbau Erfurt „Henry Pels” PEE 250/400
Excentrický lis VEB Scherenbau Erfurt „Henry Pels” PEE 250/400
| Kategorie | Mechanické lisy VEB Scherenbau Erfurt „Henry Pels” › |
| Výrobce | VEB Scherenbau Erfurt „Henry Pels” › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Śląskie |
| Rok výroby | 1959 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj unplugged |
| Skladové číslo | 81V |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 250 t |
| Délka spodní části pracovního stolu | 1200 mm |
| Šířka spodní pracovní stůl | 750 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (ruční práce) | 40 1/min |
| Minimální délka zdvihu jezdce | 38 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 126 mm |
| Nastavení posuvníku | 112 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































