- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské GELDMACHER
- ›
- Frézky nástrojařské GELDMACHER UWF 900
Frézka nástrojařská GELDMACHER UWF 900
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 5.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 900 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroje | 1300 mm |
| Délka stroje | 3100 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |











































