- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské INFRATIREA ORADEA
- ›
- Frézky nástrojařské INFRATIREA ORADEA FUS 22
Frézka nástrojařská INFRATIREA ORADEA FUS 22
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | FREZARKA / DŁUTOWNICA |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 220 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 1.9 kW |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 170 mm |
| Počet posuvu | 12 ks |
| Celkový příkon | 1.9 kW |
| Výška stroje | 1670 mm |
| Délka stroje | 1080 mm |
| Šířka stroje | 1535 mm |
| Hmotnost stroje | 0.88 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Obrážecí hlava | |
| Automatický posuv v ose X a Y | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |












































