Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 650 mm |
| Šířka pracovního stolu | 300 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 3.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2340 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 450 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 450 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 280 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 8.3 mm/s |
| Výška stroje | 1300 mm |
| Délka stroje | 1100 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































