- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské STIMIN
- ›
- Frézky nástrojařské STIMIN FUS-22-2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 061020 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 260 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2240 1/min |
| Travel délka pinoly | 60 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 270 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 310 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |









































