- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské ZIMMERMANN
- ›
- Frézky nástrojařské ZIMMERMANN FZ 5 V
Frézka nástrojařská ZIMMERMANN FZ 5 V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 750 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 56 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 810 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 470 mm |
| Celkový příkon | 3.8 kW |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































