- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MIKRON
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MIKRON HSM 700
Frézovací a soustružnické centrum MIKRON HSM 700
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Treviso |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Záruka 6 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 450 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 700 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 0 m/min |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 42000 1/min |
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
| Počet synchronních náprav | 3 ks |
| Celkový příkon | 28 kW |
| Hmotnost soustruhu | 6.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































