- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra NAKAMURA
- ›
- Frézovací a soustružnické centra NAKAMURA TOME TW 20
Frézovací a soustružnické centrum NAKAMURA TOME TW 20
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 192 mm |
| Maximální průměr soustružení | 270 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 395 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4500 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 2 ks |
| Délka soustruhu | 3640 mm |
| Šířka soustruhu | 2100 mm |
| Výška soustruhu | 2130 mm |
| Hmotnost soustruhu | 7.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC OTC | |













































