- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy BECKER VAN HÜLLEN
- ›
- H rám hydraulické lisy BECKER VAN HÜLLEN 650T
H rám hydraulický lis BECKER VAN HÜLLEN 650T
| Čistá cena | 1461213 CZK |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Hydraulické lisy BECKER VAN HÜLLEN › |
| Výrobce | BECKER VAN HÜLLEN › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 650 t |
| Maximální síla (návrat) | 60 t |
| Délka pracovního stolu | 1600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1400 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stoly | 1600 mm |
| Maximální tlak | 19.6 MPa |
| Průměr pístu | 500 mm |
| Výška stroje | 9400 mm |
| Délka stroje | 3200 mm |
| Šířka stroje | 2950 mm |
| Hmotnost stroje | 60 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Regulátor PLC | |
| Světelné záclony | |















































