- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy LASCO
- ›
- H rám hydraulické lisy LASCO TSP 160 S
H rám hydraulický lis LASCO TSP 160 S
| Čistá cena | 601676 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Hydraulické lisy LASCO › |
| Výrobce | LASCO › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 160 t |
| Maximální síla (návrat) | 15 t |
| Maximální síla vyhazovače (lisování) | 24 t |
| Výška stroje | 5390 mm |
| Délka stroje | 1450 mm |
| Šířka stroje | 1570 mm |
| Hmotnost stroje | 22 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Regulátor PLC | |
| Hydraulický vyhazovač | |
| Světelné záclony | |














































