- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy FEINTOOL
- ›
- H rám hydraulické lisy FEINTOOL GKP F 50/80
H rám hydraulický lis FEINTOOL GKP F 50/80
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rakousko |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 1123 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 80 t |
| Délka pracovního stolu | 420 mm |
| Šířka pracovního stolu | 430 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 50 mm |
| Příkon | 4 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































