- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy P H
- ›
- H rám hydraulické lisy P H HYDRAULIC AUTOMATION
H rám hydraulický lis P H HYDRAULIC AUTOMATION
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 45.4 t |
| Délka pracovního stolu | 660.4 mm |
| Šířka pracovního stolu | 508 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 101.6 mm |
| Rychlost pístnice (bez zatížení) | 132.9 mm/s |
| Rychlost pístnice (lisování) | 15.7 mm/s |
| Rychlost pístnice (návrat) | 119.4 mm/s |
| Průměr pístnice | 139.7 mm |
| Vysoký tlak | 13.7 MPa |
| Výška stroje | 3048 mm |
| Délka stroje | 965.2 mm |
| Šířka stroje | 1066.8 mm |
| Hmotnost stroje | 3.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |










































