- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy PROSPERUS
- ›
- H rám hydraulické lisy PROSPERUS DH 500
H rám hydraulický lis PROSPERUS DH 500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Śląskie |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Na přijetí |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 500 t |
| Délka pracovního stolu | 1100 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Minimální vzdálenost mezi stoly | 500 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stoly | 1000 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Manuální ovládání | |
| Nastavitelná síla | |
| Ovládání upravit pro zpracování plastů | |
| Technická dokumentace | |










































