- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy TRANEMO
- ›
- H rám hydraulické lisy TRANEMO DPA-250-19
H rám hydraulický lis TRANEMO DPA-250-19
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 5064 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 254.9 t |
| Délka pracovního stolu | 1900 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 500 mm |
| Příkon | 30 kW |
| Výška stroje | 2800 mm |
| Délka stroje | 2100 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Hmotnost stroje | 21 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































