- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy TRANEMO
- ›
- H rám hydraulické lisy TRANEMO DPL-160-10
H rám hydraulický lis TRANEMO DPL-160-10
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Москва |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 93 435 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 160 t |
| Maximální síla (návrat) | 80 t |
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Příkon | 30 kW |
| Hmotnost stroje | 12000 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulický vyhazovač | |
| Manuální ovládání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |









































