- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy VOGGENREITER
- ›
- H rám hydraulické lisy VOGGENREITER KP 400 KN
H rám hydraulický lis VOGGENREITER KP 400 KN
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1300 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 400 mm |
| Výška stroje | 2400 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 1000 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































