- UniMachines
- ›
- Hoblovky
- ›
- Hoblovky dvoustojanové
- ›
- Hoblovky dvoustojanové Poręba
- ›
- Hoblovky dvoustojanové Poręba HDC 225
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 8000 mm |
| Šířka stolu | 2250 mm |
| Maximální zatížení stolu | 30000 kg |
| Délka stroje | 18000 mm |
| Šířka stroje | 5900 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulický pohon | |










































