Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Středočeský kraj |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1250 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3000 kg |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 7.1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1120 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Počet T-drážek v stolu | 9 ks |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 6020 mm |
| Šířka stroje | 3550 mm |
| Hmotnost stroje | 14 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Otočný pracovní stůl (1 osa) | |












































