- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- Horizontální hydraulické lisy
- ›
- Horizontální hydraulické lisy DURMAZLAR
- ›
- Horizontální hydraulické lisy DURMAZLAR HAP 30120
Horizontální hydraulický lis DURMAZLAR HAP 30120
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 120 t |
| Délka stolu | 3050 mm |
| Šířka stolu | 2550 mm |
| Výška stroje | 3030 mm |
| Délka stroje | 2150 mm |
| Šířka stroje | 2600 mm |
| Hmotnost stroje | 7500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































