- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC CHUNG
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC CHUNG HMC 40
Horizontální obráběcí centrum CNC CHUNG HMC 40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 060418 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 400 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Celkový příkon | 40 kW |
| Výška stroje | 2720 mm |
| Délka stroje | 3640 mm |
| Šířka stroje | 2710 mm |
| Hmotnost stroje | 10 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 82 | |












































