- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC DAEWOO
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC DAEWOO DMH 400
Horizontální obráběcí centrum CNC DAEWOO DMH 400
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 400.1 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400.1 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 599.4 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 558.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 16 M | |
| Chlazený kapalinou | |









































