- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC DMG MORI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC DMG MORI SEIKI NH 4000 DCG
Horizontální obráběcí centrum CNC DMG MORI SEIKI NH 4000 DCG
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 629.9 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































