- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC GROB
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC GROB BZ 600
Horizontální obráběcí centrum CNC GROB BZ 600
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 28 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 61 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 12500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Hmotnost stroje | 15 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |











































