- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HAAS
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HAAS EC 300
Horizontální obráběcí centrum CNC HAAS EC 300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 299.7 mm |
| Šířka pracovního stolu | 299.7 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 249.5 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 14.9 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 457.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 355.6 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |









































