- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HARDINGE
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HARDINGE VMC 600 II
Horizontální obráběcí centrum CNC HARDINGE VMC 600 II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 746.8 mm |
| Šířka pracovního stolu | 508 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 597 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Celkový příkon | 12.9 kW |
| Hmotnost stroje | 4.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 810D | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |












































