- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HITACHI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HITACHI SEIKI HC-400
Horizontální obráběcí centrum CNC HITACHI SEIKI HC-400
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 398.8 mm |
| Šířka pracovního stolu | 398.8 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 533.4 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 406.4 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 11-M | |
| Palet | |
| Chlazený kapalinou | |













































