- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC KITAMURA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC KITAMURA MYCENTER 3 XiF
Horizontální obráběcí centrum CNC KITAMURA MYCENTER 3 XiF
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 20000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 457.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 459.7 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Chlazený kapalinou | |


















































