- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MATSUURA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MATSUURA MAM 600-HF
Horizontální obráběcí centrum CNC MATSUURA MAM 600-HF
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 120 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 625 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| YASNAC I 80 | |
| Palet | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Chlazený kapalinou | |












































